Transformime deri në ekstrem, VIP-at shqiptarë dhurojnë spektakël për Halloween (FOTO LAJM)

Dje u festua nata më e frikshme e vitit, Halloween-i. Kjo festë sigurisht nuk mund të kalonte pa rënë në sy, ku shumë njerëz janë transformuar në personazhet e tyre të preferuar.

Një festë që është kthyer në traditë edhe në vendin tonë, e ku nuk mungon imagjinatat në kostumet e përdorur për t’u maskuar.

Sigurisht që personazhet e famshëm dhurojnë spektakël në një ditë të tillë dhe nëse jeni kuriozë të shihni se si janë transformuar ata, ndiqni fotot në galerinë e mëposhtme./albeu.com/


Shtuar 1.11.2021 09:26