Stresi i del në krah Metës: Është presidenti o këlysha!

Stresi është padyshim reperi më i përfshirë në politikën shqiptare, me reagime të forta e pjesmarrje në protesta të ndryshme.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është përplasur me policinë bashkiake tek zyrat e FRD-së ditën e djeshme.

Meta kërcënoi se do t’i fuste në burg të gjithë policët dhe përplasja ndodhi pasi anëtarët e FRD-së nuk pranuan të lirojnë zyrat më kërkesë të bashkisë së Tiranës, ku në një shkresë të kësaj të fundit thuhet se ata duhet të dalin pasi ndërtesa është e amortizuar.

Pas kësaj ngjarjeje, ka reaguar edhe reperi Stresi me disa postime në instastory.

“Është Presidenti Republikës së Shqipërisë ju klyshat e bashkisë me në krye bastardin Erjona Velia. A e dini se jeni të marrë fund??”, ka shkruar ai krahas fotos së postuar.

Shtuar 13.03.2021 02:03