S’ka më dyshime, Bora dhe Donaldi kapen “mat” në Genova! (FOTO LAJM)

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë filmuar së fundmi në Genova së bashku.

Teksa ata vazhdojnë të mos e konfirmojnë ribashimin e tyre, fotografitë e publikuara në portalin Kryefjala tregojnë të kundërtën.

Në foto shihen duke bërë pazare në outletin Seravalle në Genova duke blerë veshje me ulje. Po të njëjtat burime tregojnë se çifti ka qenë vetëm.

Ndërkohë që Romeo në anën tjetër bën mbledhje me stafin për emisionin, Donaldi shëtit me Borën nëpër Genova./albeu.com/

Shtuar 28.05.2022 20:57