Rrëfehet Arjola Demiri: Burri më rrihte, kam tentuar vetëvrasjen (FOTO LAJM)

Aktorja Arjola Demiri është shprehur se burri i saj jo vetëm e ka tradhëtuar, por, sipas saj ai ka qenë edhe i dhunshëm.

Aktorja ka hapir zemrën në BBV dhe ka treguar me hollësi disa detaje të frikshme nga jeta e saj.

“Ndodhi një dhunë fizike dhe aty nuk durova dot më gjatë. Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr më njeri me 3 fëmijë. Kam kaluar krizë identiteti, e doja atë më shumë se veten’’,- tha Arjola.

Më tej ajo tha se si pasojë e kësaj gjendje ka dashur t’i japë fund jetës, pas kësaj situate të vështirë që kishte kaluar./albeu.com