Pas shumë surprizash, Capital-T sjell hitin e radhës

 

Capital-T është një prej aritistëvë më të pëlqyer në Shqipëri dhe projektet e tij janë gjitmonë të pëlqyera nga fansat dhe ndër këngët më të klikuara.

Prej ditësh këngëtari i njohur Captital-T ka njoftuar fansat për projektin e ri që pritet të sjell në treg. Përmes një postimi në instastory ai ka lajmëruar se në orën 16:00 të ditës së sotme del kënga e titulluar “Diego”.

Në postimin e tij ai e ka quajtur si “e treta e vërteta” dhe pritet që kjo këngë të arrijë sukses ashtu si shumë projekte të tjera të mëparshme.

 

Shtuar 29.03.2021 03:03