Operacion për kalimet e paligjshme në Morinë, dëmtohet një shtetas sirian

Një operacion për kalim të paligjshëm kufiri është mbajtur në Morinë dhe disa persona kanë rënë në prangat e policisë.

Burime për abcneës.al bëjnë me dije se një shtetas sirian është dëmtuar, por nuk dihet ende në çfarë rrethanash.

Pritet ende reagimi zyrtar i policisë.


Shtuar 5.12.2022 16:17