Ndodhi edhe kjo! Gruas i digjen flokët, qerpikët e vetullat nga qirinjtë e tortës së ditëlindjes (VIDEO)

Ndodh që dita më e shënuar, ditëlindja të shkatërrohet nga torta e kësaj ditë aq të bukur.

Një gruaja amerikane i janë djegur flokët teksa po fikte qirinjtë e tortës së ditëlindjes së saj.

Ndërkohë të pranishmit  nisën të bërtisnin, ndërsa nxitoni për të shuar zjarrin. Si pasojë e zjarrit gruas, i dogëjn flokët, vetullat dhe qerpikët, ndërkohë mësohet se djegie të lehta pati edhe në fytyrë.

Ana Oosterhouse njëherësh nënë e gjashtë fëmijëve kishte organizuar një festë të përbashkët me djalin e saj shtatëvjeçar Hunter në Ogden, Utah kur ndodhi incidenti. /albeu.com/

 


Shtuar 6.12.2021 19:02