“Më tradhëtonte, i vura GPS në makinë”, modelja shqiptare befason me rrëfimin e saj të dashurisë

Ana Gjini ka rrëfyer së fundmi historinë e saj të pazakontë të dashurisë.

Komentet ajo i ka bërë teksa ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’.

Ana u shpreh se ajo ka patur 7 vite një lidhje toksike, dhe djali në fjalë e tradhëtonte, aq sa ajo u detyrua të merrte masa ekstreme.

A të kanë tradhëtuar ndonjëherë?

Ana Gjini: I vura GPS në makinë për 6 muaj. I kapa disa biseda në telefon, por ai justifikohej.

Unë doja ta vërtetoja që më gënjente, dhe bleva GPS të cilin ia vendosa në makinë.

Atje zbulova që ai shkonte në vende të pazakonta.