“Lopë holandeze”, Ronela Hajati sherr virtual me ndjekësin: Je gomar shqiptar (FOTO LAJM)

Ronela Hajati është përfshirë në një konflikt virtual me një ndjesës të saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën ‘Sekret’ ka marrë një koment të pakëndshëm ditën e sotme.

Ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe mes komenteve të shumta të ndjekësve, të cilët e kanë uruar për fitoren në festivalin e Radio Televizionit Shqiptar, ka qenë dhe njëri që e ka quajtur këngëtaren “lopë holandeze”.

Këtij komenti i është përgjigjur vetë Ronela duke e quajtur një “gomar shqiptar”./albeu.com/