Kutia e Fundit/ Pas 10 vitesh rikthehet në ekran programi i preferuar i shqiptarëve (VIDEO)

Pas 10 vitesh, rikthehet “Kutia e Fundit”.

Enkel Demi dhe Edi Oga do të risjellin në ekranin e ABC programin shumë të dashur për të gjithë shqiptarët. Regjistrimet për të qenë pjesë e programit do të bëhen të premten me 30 Korrik, në orën 18:00 pranë televizionit ABC.

“Jemi vetëm pak javë larg rikthimit të një legjende televizive… Do ta rinisim lojën aty ku e lamë 10 vite më parë, me bamirës Kel Demin, i cili do të përpiqet t’ju bëjë “të pasur” dhe me mua, që do të bëj çmos që të qëndroni “të varfër”! 🙈

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)


Shtuar 27.07.2021 11:57