Krizë në çift? Ku u zhduk Shkëlzen Berisha për festën madhështore të Arminës (FOTO LAJM)

Armina Mevlani festoi ditën e djeshme 30 vjetorin e lindjes dhe organizoi një festë madheshtore e cila kishte edhe një tematikë të caktuar dhe si fillim vere festa kishte tematikën “Under the sea” (nëndet).

Pamjet e Arminës si një sirenë dhe festës mjaft të veçantë bënë xhiron  e rrjetit në vend, por sigurisht në sy ra edhe mungesa e partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.

Djali i ish-kryeministrtit Sali Berisha sigurohet çdo vit në ditelindjen e partneres së tij t’I dedikojë asaj rreshta dhe dhurata roamtike që padyshim kanë marrë vëmendjen e mediave, por këtë vit JO. Në ditëlindjen e Arminës, Shkëlzeni nuk u duk gjëkundi, as në festë e as në rrjetet sociale.

Nisur nga kjo publiku ka nisur me aludimet se çifti po kalon një krizë në çift edhe pse ata vazhdojnë të ndiqen në rrjetet sociale dhe të ruajnë kujtimet me njëri-tjetrin./albeu.com/

Shtuar 7.06.2021 08:06