“Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua (VIDEO)

Tema e ditës së sotme në “E Diell” konkretisht në rubrikën “Trorutar” ishte: mesazhet dhe komentet e urrejtjes që personazhet e njohur marrin në rrjetet sociale.

Ronaldo Sharka ka zbuluar mënyrën se si Kristi i menaxhon këto mesazhe, ndërsa tha se ai u dërgon foto të organit gjenital. Ai tha se nuk po bënte shaka, por është fakt, pasi i ka parë vetë mesazhet.

“Është vetëm një person që ka zbuluar formulën se si parandalohen këto mesazhe urrejtjeje. Ky është Kristi Dragot Aliaj, i cili u dërgon foto të organit gjenital. Të betohem, ma ka dërguar vetë mua, dhe më pas ata frikësohen dhe nuk i shkruajnë më. Është fakt, ma ka treguar vetë, jo foton por metodën që përdor.”- tha Ronaldo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)


Shtuar 25.09.2023 09:06