Ilirit të Big Brother i shkon ters, rrëzohet teksa bënte prova në skenë (VIDEO)

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri së bashku me moderatoren kosovare, Egzona Rafuna dhe me balerinin, Dritan Brama kanë bërë përgatitjet për provën javore.

Gjatë kërcimit në oborr, Ilirit në një moment i ka rrëshqitur këmba dhe kështu u rrezua, teksa menjëherë e ndihmuan Egzona dhe Tani.

Fatmirësisht rezultoi pa lëndime të rënda për balerinin.

Kujtojmë që Iliri është njëri ndër banorët më të komentuar në rrjete sociale pas debateve të shpeshta me aktorin, Donald Veshaj dhe me banorët e tjerë./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Shtuar 23.01.2022 21:39