I dashuruar me Rovena Dilon, banori i Big Brother tregon detaje nga jeta e tij personale (FOTO LAJM)

Balerini i njohur, Eltion Merja la shtëpinë e “Big Brother Vip” spektaklin e kaluar, pasi nuk arriti të grumbullonte votat e publikut.

Sot nga studio e “Ftesë në 5” ai ka folur për eksperiencën e kaluar brenda shtëpisë dhe ka ndarë shumë detaje nga jeta e përditshme.

I njohur si Tokja, balerini foli dhe për historinë e dashurisë me këngëtaren, Rovena Dilo për të cilën është përfolur shumë në media.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj. Aktualisht jam i lidhur”, u shpreh Eltioni./albeu.com/

Shtuar 17.01.2022 21:57