Gazetarja shqiptare: Të gjithë portalet e Ballkanit flasin për mua (FOTO LAJM)

Gazetarja sportive e Digitalb, Elmira Sadrija, është kthyer tashmë në një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Mirëpo vëmendje ka marrë edhe me një deklaratë e saj në një emision, ku ka treguar se është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës.

Elmira theksoi se kjo ka bërë të jetë lajm në të shumë portale të Ballkanit, si në Kroaci, Serbi apo në Malin e Zi.

“Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë, që nuk e kam kuptuar përse.

Përmes ndjekësi në Instagram, kam pa që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh ajo./albeu.com


Shtuar 4.09.2021 16:11