FOTO/ Gjithçka e shkatërruar, dalin pamjet brenda vendit ku ndodhi shpërthimi në Lushnje

Kanë dalë pamje të trishta të zonës ku ndodhi shpërthimi në Lushnjë, ku mbetën të vdekur babë e bir dhe të plagosur 7 të tjerë, mes tyre dhe deputeti socialist Bujar Çela.

Gjithçka duket e shkatërruar, ndërsa mbi vinç ndodhet dhe bombola e gazit varur, e cila shkaktoi shpërthimin e fuqishëm pasi vinçi ra në kontakt me linjën e tensionit të lartë.


Shtuar 1.03.2024 23:11