Emocione dhe lot, Elgiti i propozon për martesë Kleas në ditëlindjen e djalit (VIDEO)

Dita e djeshme ka qenë një ditë shumë e veçantë për Elgit Dodën dhe Klea Hutën.

Djali i tyre Krid ka festuar ditëlindjen e dytë.

Nga ana tjetër Elgiti ka zgjedhur pikërisht një ditë kaq speciale për t’i propozuar për martesë Kleas. Ai i është ulur në gjunjë para gjithë të ftuarve, të cilët kanë shpërthyer në duatrokitje.

“A pranoni zonja Klea të martoheni me mua?”, i ka thënë Elgiti e sigurisht moderatorja ka pranuar e përlotur. Këngëtari i ka dhuruar edhe një puthje në buzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hitet n’KS. (@hitetnks)


Shtuar 5.06.2022 11:38