E “pamëshirshme” me ndjekësit! Juristja shqiptare publikon fotot joshëse (FOTO LAJM)

Juristja Redona Koçi vijon provokimet ndaj ndjekësave të saj me pozat ku shfaqet tejet sensuale.

Juristja poston shpesh foto që “të lenë pa fjalë” duke marrë një pëlqyeshmëri mjaft të madhe nga ndjekësat e saj.

Së fundmi ajo ka postuar nga plazhi ku nuk i ka lënë shume vend imagjinatës dhe duke treguar format e sajj perfekte.

“Edhe në qiell nuk është mirë të jesh vetëm …”, ka shkruar ajo./albeu.com


Shtuar 19.08.2021 13:34