“E ka bërë për mua”, kënga e re e Sabianit “Tradhtare”, Ilir Shaqiri nuk i mban dot lotët kur e dëgjon

Sabiani ka realizuar një këngë të re me titullin “Tradhëtare”.

Mbasditen e sotme në shtëpinë e BBV është dëgjuar kënga më e fundit e një ish-banori të shtëpisë.

Sabiani ka lançuar pak orë më parë produksionin e tij të fundit muzikor dhe banorët e shtëpisë nuk mund të mos ishin pjesë e kësaj ngjarjeje.

Iliri në veçanti nuk mundi t’i përmbajë as lotët teksa dëgjon zërin e mikut të tij, duke thene se “e ka bërë për mua”.

Kujtojmë se teksti i këngës në fjalë është krijuar gjatë qëndrimit të Sabianit në shtëpi./albeu.com/


Shtuar 19.12.2021 09:20