Gjykata e dënoi, reagon Tahiri: Ju dua shumë të gjithëve

Reagon ish-ministri Saimir Tahiri, pasi u dënua me 3 vite e 4 muaj burg.

Tahiri shtoi se kurrë nuk e ka shkelur dhe se kjo është një padrejtësi.

Postimi i Tahirit:

“Ju dua shume te gjitheve! Me vjen keq qe shkoi keshtu. Jam moralisht i qete, nuk kam shkelur kurre ligjin, kam dashuruar cdo dite te punes sime, jam i lumtur qe kam bere detyren sic me mire munda.
Eshte thjeshte PADREJTESI!


Shtuar 4.02.2022 18:07