Don Xhoni ka dy fjalë për Donaldin e Big Brother VIP (FOTO LAJM)

Aktori, Donald Veshaj është njëri prej konkurrentëve më të fortë në BBV dhe pretendent kryesor për të fituar çmimin e madh.

Ai ka pasur shumë mbështetje, që kur u bë pjesë e “Big Brother VIP”.

Madje, të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur. Më i fundit, është reperi Don Xhoni, i cili ka treguar se mes tyre ka një raport shumë të afërt.

Ai ka postuar një foto të Donaldit në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Me ty deri në fund kampion”.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, Donaldi fitoi një udhëtim nëpër botë me binjakun e tij, Romeon./albeu.com/

 


Shtuar 5.01.2022 18:37