Don Xhoni e tepron, shpenzon mbi 3 mijë euro për një xhaketë (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Don Xhoni, ka shpenzuar një shumë të madhe parashë për të blerë një xhaketë.

Bëhet fjalë për një kosto rreth 3200 euro të blerjes së tij të re.

Reperi është gjithmonë i kuruar deri në detaj, kur shfaqet në publik dhe gjithmonë kujdeset për pamjen e jashtme.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja “Shqipecloset” përmes një postimi, në të cilin ka etiketuar reperin./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shqip Closet (@shqip.closet)


Shtuar 22.11.2021 17:31