DETAJE/ Të shtënat me armë tek “Uji i ftohtë” në Vlorë, 7 persona të shoqëruar, autori ende në kërkim

Të tjera detaje janë zbardhur pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, ku një prson qëlloi me armë zjarri si pasojë e përplasjes për një vend parkimi.

Bëhet me dije, se për këtë ngjarje deri më tani janë shoqëruar 7 persona, ndërsa autori vazhdon të jetë në kërkim.

Konflikti ka nisur për një vend parkimi, ku një persona ka nxjerrë armën tip pistoletë dhe ka qëlluar në ajër.

Nga ky konflikt për fat të mirë nuk ka pasur përsona të lënduar,  ndërsa policia ka arritur të indentifikojë autorin./albeu.com