Beatrix “ngel” sërish në klasë, gafa e radhës në matematikë do ju bëjë të qeshni (VIDEO)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, për shkak të lidhjes me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Por, Triksa ka një problem me matematikën, ku bën gafa të shpeshta.

Pas gafës se 12 plus 4 bëjnë 26, ajo ka “dhuruar” një tjetër gafë për popullin që ndjek spektaklin Big Brother.

Së fundmi në media dhe rrjetet sociale po qarkullon një video ku Dj. Dagz e pyet Triksën, se sa bëjnë 1099 plus 1 dhe dhe ajo thotë një milion!

Në këtë moment ndërhyn Donaldi i cili e korigjon: “Bëjnë 1100 moj!”.

Klikoni këtu për të parë videon./albeu.com/

Shtuar 19.01.2022 22:28