Ata kanë Jennifer Lopez ne kemi Rozana Radin, këngëtarja habit me pamjen (FOTO LAJM)

Nëse nuk do ju a thonim, askujt nuk do t’i shkonte mendja se Rozana Radi është 41 vjeç. Si për krijimtarinë, energjinë e për më tepër për pamjen, Rozi nuk i shfaq në asnjë moment vitet e jetës.

Këngëtarja ka pozuar së fundmi në Instagramin e saj ku është mjaft active dhe ndjekësit kanë mbetur pa fjalë.

Ajo shfaqet me flokët e gjata dhe një fustan ngjyrë shumë të ëmbël I cili I tregon format perfekte dhe me një shikim të shpejt mund ta ngatërroni fare lehtë me Jennifer Lopez e cila po ashtu e fsheh mjaft mirë moshën e është një yll.

Patjetër që fansat e Rozanës kanë shpërthyer në komplimenta për të./albeu.com/


Shtuar 7.04.2021 10:39