Aksident tragjik, humb jetën 24-vjeçari në Vlorë (EMRI)

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:30 në fshatin Brataj ku si pasoj ka humbur jetën një 24-vjeçar.

Policia njofton se shtetasi Jurgen Veshaj, punëtor në guroren e fshatit Brataj, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 21.05.2024 17:26