“Zemra ime” Tolgahan fjalët më të bukura për vjehrrën

Bashkëshorti i Almeda Abaznit, aktori turk Tolgahan ka një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe këtë e provon veprimi i fundit i tij.

Ai ka publikuar një foto me nënën e Almedës, të shkrepur nga dasma e Ildës, motrës së Almedës dhe, shkruan shqip duke e surprizuar.

“Zemra ime, vjehrra ime”, shkruan Tolgahan duke e shoqëruar postimin me emojin e një trëndafili teksa shfaqet duke pozuar me vjehrrën krah për krah.

 

Shtuar 30.07.2021 13:36