Zbulohet gjinia e bebit të Uedës dhe Arlindit

Lajmi se do të bëheshin prindër, përgjatë kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Çifti fitues i ‘Love Island’, Ueda dhe Arlind, kanë zbuluar mes emocionesh gjininë e foshnjes së tyre pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’. Çifti është në pritje të një vajze!

Shumë urime për çiftin!

View this post on Instagram

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)


Shtuar 26.02.2024 18:17