Yll e bukur, Ilir Shaqiri publikon vallëzimin me të bijën

Për prindin fëmija mbetet gëzimi dhe suksesi më i madh i tij. Kështu duhet të jetë edhe për balerinin shqiptar, Ilir Shaqiri i cili ka një partnere të pazëvendësueshme në kërcim.

Iliri ka ndarë një foto me të bijën, Emily, e cila mbetet shëmbylltyra më e bukur e tij dhe partneres, Emanuela Morini e këtë e dallon fare lehtë në foto.

Tashmë adoleshente ajo ka një përvojë të pasur në modeling që fëmijë dhe rolet e para nuk i kanë munguar. Babi Iliri mbetet mbështetësi dhe fansi më i madh i saj, ndaj në të ardhmen mund të dëgjojmë shumë prej saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Shaqiri (@ilir_shaqiri)


Shtuar 6.04.2021 15:35