Xhensila dhe Noizy, kënga që do të na shoqërojë gjatë netëve të verës (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj dhe Noizy kanë paralajmëruar hitin e verës dhe të gjithë fansat po e presin me padurim.

Pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë në Instagram një sekuencë të shkurtër në Instagram nga videoklipi, ku shihen të dy duke performuar.

“Sot ne aksion per notat qe do ju shoqerojne gjithe netet e veres tuaj… 👑 @noizy”, ka shkruar Xhensila krahas videos.

Kënga është plot ritëm dhe ashtu si çdo projekt i artistëve pritet të jetë kolona zanore e çdo clubi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Shtuar 7.06.2022 08:38