Xheloze e thekur, Rezarta Shkurta i ndalon këtë gjë Ermal Hoxhës (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e Rezrta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka shumë kuriozitet nga publiku.

Rezarta publikon herë pas here pamje me Ermalin ku nuk le asnjë rast pa treguar dashurinë për bashkëshortin.

Por përveç kësaj ajo ka treguar së fundmi edhe anën e saj xheloze të cilin nuk e keni ditur.

“Tag i bëra që ai ta ketë kollaj për repost. Mos e bëni kot follow se nuk e lë t’ju a pranojë.”

Rezrta dhe Ermali janë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hera./albeu.com/


Shtuar 19.03.2021 14:55