Vjen në jetë bebushja, Fero dhe Arbenita prindër për herë të parë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme ka marrë fund pritja e ëmbël për Arbenitën.

Modelja ka sjellë në jetë vogëlushen duke bërë baba për herë të parë reperin Fero.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Arbenita nëpërmjet një postimi në InstaStory me një foto siç duke pak kohë pas lindjes, me vogëlushen në krahë.

Ajo nuk ka dhënë detaje të mëtejshme dhe as Fero nuk ka reaguar./albeu.com/

Shtuar 24.04.2021 09:16