“Vjehrra ime është më e bukura”, Einxhel dhe nëna e Dagz shfaqen bashkë dhe marrëdhënia qenka fantastike (VIDEO)

Einxhel dhe Dj Gagz na kanë zbuluar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, vetëm pak muaj pasi filluan marrëdhënien e tyre në “Big Brother VIP”.

Moderatorja na ka treguar së fundmi edhe marrëdhënien e saj me vjehrrën, të ëmën e Dj Dagz. Edhe pse ajo e ka pranuar gjithmonë se shkojnë mjaft mirë, së fundmi ajo e ka prezantuar Suzin me dnjekësit në Insatgramin e saj ku nuse dhe vjehrrë kanë dalë për shopping bashkë.

“Nuk e di a ka njeri vjehrrë më të bukur se e imja”, shprehet Einxhel./albeu.com/

Shtuar 3.09.2022 10:51