Viky Varga, nga të brendshmet e Krishtlindjeve te fustanet elegante, sa pamje befasuese (FOTO LAJM)

Modelja, dhe e dashura e Graciano Pelle, nuk pushon së mahnituri ndjekësit në Instagram me fotot që tregojnë bukurinë e saj të pabesueshme marrë nga Corriere dello Sport.

Ajo është mjaft aktive në Instagram teksa numëron 600 mijë. /albeu.com/


Shtuar 16.12.2021 18:09