VIDEO/ “Më ka marrë malli për vajzën”- Ledjona bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

Ledjona Xheladinaj ka marrë një vendim për tu larguar nga formati “Big Brother”.

Në një bisedë me Erjolën ajo tregon se nuk ka çfarë të bëjë më në këtë shtëpi dhe se e ka marrë malli për vajzën .

Ledjona: Po më ka marrë malli për vajzën moj çfarë të bëj më këtu

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdojeni


Shtuar 1.03.2024 16:51