VIDEO/FOTO: Nga altari te të ftuarit VIP, brenda dasmës magjike të Iva Tiços

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, i ka dhënë fund beqarisë. Mbrëmjen e djeshme. Iva ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj gjerman. Gazetarja ka veshur fustanin e nusërisë dhe shkëlqen nga lumturia.

Edhe pse në zgjedhjet e saj ka qenë që të mbaj partnerin larg syrit mediatik, në ditën e dasmës nuk mund të mungonin pamjet me të.

Gjithashtu në dasmën e saj nuk kanë mungua as të ftuarit nga bota e ekranit, si Enkel Demi, Mesila Doda, Orinda Huta, Turjan Hysko, e të tjerë personazhe.

Iva duket se ishte nga ato nuse që dasmën e saj e ka shijuar në maksimum. Detajet nga ambjenti pëshkruanin më së miri gazetaren. Ajo u shoqërua në altar nga vëllai i saj. Për më tepër po ju lemë të shijoni pamjet e bashkangjitura.

View this post on Instagram

A post shared by G E R A L D I N A S P O S A (@geraldina_sposa)

 


Shtuar 29.04.2024 19:10