VIDEO/ Del në shitje shtëpia luksoze e Noizy-t! Shikojeni se për çfarë luksi bëhet fjalë

E morët vesh? Shtëpia e Noizyt ka dalë në shitje. Po-po, e lexuat mirë. Superapartamenti luksoze në pronësi të Noizy-t tanimë është në shitje. Teksa sheh videon e prezantimit të tij, mbetesh pa fjalë.

Një hapësirë 320m2, në katin e parë të banimit  dhe në të dytin nga toka në një pallat të ri.

Çfarë ka apartamenti? Çdo gjë.

Dy mjedise gjigande pritjeje, biblikotekë, kuzhinë e veçuar, mjedis ngrënjeje, 3 dhoma gjumi, garderobë, 1 dhomë bosh që mund të përdoret për dhomë gjumi, 3 tualete, palestër, sauna, lavanderi, ballkon përreth gjithë gjatësisë së apartamentit. Ka gjithçka që të ndiheni se keni plotësuar ëndrrën për shtëpinë perfekte. Ah se harrova, ka dritë natyrale kudo nëpër apartament.

@ilirkoxha.century21

Me nje siperfaqe totale prej 320 m2. #Apartamenti eshte i organizuar ne: – 2 Ambiente pritje te vendosura ne te dyja hyrjet e apartamentit – Ambienti i bibliotekes – Ambienti i i vecuar gatimi – Ambient i vecuar ngrenie – 3 Dhoma gjumi – Garderobe – 1 Dhome bosh, te cila mund te shfrytezohen gjithashtu per dhome gjumi – 3 Tualete – Paletser – Lavanderi – 1 sauna#realestate #fyp #viral #kryesore #Pallati #Shitet #shitet #qera#plazasesamo

♬ 0tr Me Zemer – NOIZY


Shtuar 12.02.2024 15:35