Valoni ka qenë në lidhje disa vjeçare me një prej banoreve të “BB VIP”? (VIDEO)

Këngetari Valon Shehu u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” javën që shkoi dhe u prit shume mirë nga banoret, por jo nga të gjithe.

Pas klipit te tij prezantues, ajo ç’ka mori vëmendjen ishte reagimi i Einxhel, e cila e prekur filloi të qante dhe ngriu në fytyrë, madje ajo as nuk doli ne oborr te takonte Valonin ashtu sic bënë të gjithë konkurrentët e tjerë.

Por, cila ishte arsyeja? Rrjeti po thotë se Valoni me Einxhel kane patur nje lidhje dashurie disa vjeçare e cila tashmë ka marre fund dhe prezenca e tij ne shtëpi e trazoi pak gjendjen emocionale të Einxhel. Gjithesi dyshja nuk ka reaguar.

“Ti nuk është se nuk më tërheq,e mirë po,e gjatë po,trupin dhe fytyren e mirë po,njeri i mirë më dukesh,shikimin e ëmbël po.Ke potencial”, ishte ky një ndër komunikimet e rrala që Valoni bëri me Einxhelin dhe kjo e fundit e falenderoi./albeu.com/


Shtuar 3.12.2021 11:21