Vajzat të zhveshura dhe të shtrira në krevat, nuk mungojnë skenat intime në “Big Brother” (FOTO LAJM)

Pas hyrjes së Einxhel Shkirës në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Kledi nisi t’i afrohej, prandaj disa banorë dolën në përfundimin se ai ka një pëlqim për moderatoren. Ditën e djeshme, veprimet e tyre e kanë përforcuar edhe më shumë këtë gjë.

Kledi vendosi t’i bëjë një masazh relaksues Einxhelit. Si rezultat, ajo u zhvesh në pjesën e sipërme dhe u shtri në krevat, ndërkohë që Kledi kujdesej për kurrizin e saj.

Kësaj panorame nuk i rezistuan dot Beniada dhe Semi. Mbesa e Nishanit mbajti veshur vetëm xhinset, ndërsa Semi u zhvesh e gjitha dhe i mbuloi pjesët intime me një peshqir të bardhë. Kledi vendosi që t’u bëjë edhe atyre masazh për t’i qetësuar.

“Uaaa, çfarë dore!”, tha gjatë kohës që masazhohej Beniada.

Që në fillim, ish-futbollisti ka treguar se mediton për të qetësuar trupin dhe mendjen, e disa metoda ua ka mësuar edhe një pjese të banorëve në shtëpi. Gjithashtu, ai ka zbuluar se është i lidhur me një vajzë të huaj, e cila është nënë e një fëmije.

Por kjo gjë nuk e ka penguar konkurrentin që të masazhojë vajzat seksi të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.


Shtuar 9.11.2021 11:45