“Vajzat e mia”, Rudina Dembacaj “arratiset” në udhëtim me Viktorian dhe të bijën e Mark Frrokut (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj ka treguar së fundmi se ka udhëtuar drejt Venecias dhe ky qenka një udhëtim vajzash.
Moderatorja ka udhëtuar drejt Italisë me vajzën e saj Viktorian dhe me vajzën e Mark Frrokut, Erën.

“Udhëtim vajzash. #vajzat e mia #viktoria e mamit”, ka shkruar Rudina krah postimit.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në vjeshtë të 2021 duke u bërë kështu një familje e madhe.

Mark Frroku baba i 3 fëmijëve dhe Rudina nënë e një vajzë.

Rudina ka treguar se marrëdhënia me fëmijët e Markut është mjaft e mirë sa edhe delikate./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)