U shfaq joshëse në klipin e fundit, Xhensila Myrtezaj kopjoi Rihannën? (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj, ditën e djeshme ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Lumi B.

Kjo këngë e titulluar “Prit pak” është realizuar me videoklip dhe paraqitja e Xhensilës mori vëmendjen më të madhe.

Mirëpo, fansat “shpërthyen’ ndaj saj duke e akuzuar se kopjoi këngëtaren, Rihannën në klipin e këngës “Wild Thoughts”.

 

 

 

 

Shtuar 23.06.2021 16:12