U bënë prindër, Marina dhe Getoari ndajnë foton e parë me vogëlushen (FOTO LAJM)

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje, kur erdhi në jetë vajza e tyre. E para që reagoi për ardhjen në jetë të vogëlushes ishte tëze Luana e cila tha se po përjetonte ndjesinë më të bukur në botë.

Sot Marina dhe Getoari kanë bërë psotimin e shumë pritur duke konfirmuar edhe emrin e vogëlushes ku në foto shfaqen duart e mamit, babait dhe Margetit.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jonë. MARGET SELIMI24/11/2021”, shkruhet në profilin e të dyve ku urimet kanë nisur që në sekondat e para./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)


Shtuar 25.11.2021 12:28