Tuna uron festën e Bajramit dhe publikon portretin e djalit të sapolindur (VIDEO)

Pak ditë më parë Tuna dha lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të dytë e kishte sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Zen.

Sot Tuna ia ka ëmbëlsuar ditën fansave me një video ku uron Fiter Bajramin e ku shfaqet Tian duke i dhuruar një puthje vëllait.

Së fundmi, Tuna publikoi në rrjete sociale videon kur kanë zbuluar gjininë e fëmijës me një festë gjigante me njerëzit e saj të afërt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? (@tunasejdi)

Gjininë e bebit e ka zbuluar me anë të një avioni, i cili ka lëshuar tym ngjyrë blu gjatë nisjes. Këngëtarja shfaqej pranë të birit, Tianit dhe të dy duken shumë të lumtur.


Shtuar 13.05.2021 11:49

Tags: ,