Topless nga Afrika, Trejsi Sejdini i “vë flakën” rrjetit (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të komentuara në showbizz-in shqiptar, kjo shkak të paraqitjes së jashtme dhe pozave shumë provokuese që modelja poston vazhdimisht.

Bukuroshja me forma seksi është tejet aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto e video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme.

Por sot modelja ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet në një prej bregdeteve afrikane.

“Ditë dembele”, ka shkruar ajo në fotot që shpërndan në Instagram.

Mesa duket Trejsi nuk e ka duruar dot vapën dhe është zhveshur në pjesën e sipërme, duke pozuar përmbys vetëm me bikini të bardha.

Shtuar 14.07.2021 10:47