Topless dhe poza provokuese, Trejsi Sejdini nuk përmbahet në rrjet (FOTO LAJM)

Modelja Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.

Ajo  numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrjetet sociale. Trejsi Sejdini ka zgjedhur se fundmi që t’i argëtojë fansat e saj me një foto të zhveshur.

Modelja bukuroshe ka provokuar fansat, teksa nuk heziton të tregojë gjoksin e saj .

Kujtojmë se Trejsi është parë në një fotosesion edhe me Rina Balajn, ku duket se ka qenë në një videoklip të saj.


Shtuar 21.10.2021 09:43