“Tërmet” ne Big Brother, rikthehen Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo

Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo, janë 4 ish-banorë që futen sot sërish në BBV për të nisur edhe njëherë këtë eksperiencë.

Pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme nga BBV, e cila e përmalluar për të birin vendosi të largohet, Vëllai i madh riktheu 4 emra mjaft të bujshëm duke ringjallur sërish shtëpinë.


Shtuar 1.04.2023 23:42