Të gjithë po flasin për Semin, por Donaldi “përgjon” Fifin në momente intime (VIDEO)

Afrimiteti i madh i Semi Jaupajt dhe Donald Veshaj brenda në “Big Brother” po gjykohet shumë nga jashtë duke ditur se aktori është ish i dashuri i Bora Zemanit dhe nga ana tjetër Semi është shoqja e ngushtë e moderatores.

Por një moment tjetër po i merr vëmendjen historisë së mësipërme pasi Donaldi është bërë kurioz dhe ka parë Fifin në moment që po bëntë dush.

Fifi i bën thirrje të largohet, por kjo nuk e ndalon Donaldin i cili ndalet disa sekonda duke e parë përballë./albeu.com/


Shtuar 8.10.2021 11:49