Të gjithë ishin kurioz, Sabiani sheh LIVE puthjen e Ilirit dhe Arjolës dhe ky ishte reagimi (VIDEO)

Dje në “Ftesë në 5” ishte i ftuar Sabiani, i cili foli për këngën e tij të re dhe marrëdhënien e ngushtë shoqërore me Ilir Shaqirin.

Gati i përlotur, Sabiani tregoi se mungesa e familjarëve dhe fëmijëve ishte pika që e bashkoi atë dhe Ilirin.

Ai uroi me gjithë shpirt që ta shohë si fitues dhe rikujtoi se po e pret jashtë si një vëlla.

I pyetur nga Bieta për një koment rreth puthjes së mbrëmshme të Ilirit me Arjolën gjatë një loje në shtëpinë e vëllait të madh, Sabiani tha:

Shiko unë s’reagoj se besoj se ata po bëjnë një lojë nga vëllai i madh, s’ është spontane. Janë 2 artistë që aktrojnë, s’ ka asgjë të keqe. Edhe unë do puthesha në një situatë të tillë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ftesë në 5 (@tch_ftesene5)


Shtuar 8.02.2022 10:34