Të dashuruar kokë e këmbë, Dafina dhe Dj Geek dhurojnë puthje pasionante para rrjetit (VIDEO)

Që Dafina dhe Dj Geek janë një nga çiftet më të lezetshëm në qarkullim, as nuk ka dyshime. Shumë herë ata na kanë treguar se kanë një raport shumë të bukur dhe me gjestet që bëjnë na kanë vërtetuar edhe më shumë që janë shembull.

Sot të dy janë në Tiranë dhe këtë e kanë treguar me një video të realizuar në një ambient të kryeqytetit, ku Dafina përpiqet të bëj një video si ato të sajat. Aty ndërhyn Dj Geek për t’i dhënë një puthje dhe Dafina as nuk inatoset dot me të.

Epo nuk dimë ç’tiu themi tjetër veçse paçi fatin e Dafinës…


Shtuar 10.04.2021 14:32