Takimi i Stresit dhe Noizyt bëri bujë, ky ishte reagimi i Cllevios LIVE kur ndodhi përqafimi

Përqafimi i Stresit dhe Noizyt gjatë koncertit “Aplha Show”, është komentuar edhe nga Cllevio.

Gjatë një videoje live, Cllevios iu kërkua nga ndjekësit e tij që të komentojë takimin dhe përqafimin e dy reperëve.

“I pashë ore shyqyr. Unë thashë se e puthi në buzë ore. Ishte e puthur e sinqertë nga ana e Stresit se unë e njoh, ishte e puthur me dashuri. Edhe kjo është shenjë e mirë”, u shpreh Cllevio.